aktualizováno: 18.07.2018 08:15:38 

Aeroklub Hronov - letiště Velké Poříčí.

HOP 2018.
Objednávka triček.
Objednávka triček.
Přihlášení piloti na HOP 2018.
Přihlášení piloti na HOP 2018.
Úlohy a výsledky HOP 2018.
Úlohy a výsledky HOP 2018.

27.6.2018

Prázdniny začínají a s tím i dovolené. I na LKVP se připravujeme na HOP a těšíme se na Vás. Prosím závodníky, aby si objednali trička, které dostanou při registraci. Další zájemci si můžou závazně trička objednat, cena bude určena později. Děkujeme.

Objednávka triček: http://lkvp.alte.cz/hop/trika/objednavka_tricek.php

Databáze OB a vzdušného prostoru bude včas publikována.


11.3.2018

Ukončeno přihlašování kluzáků. Kapacita soutěže naplněna. Všem přilášeným děkuji za rychlé naplnění závodu. Případné změny, nebo dotazy prosím směřujte na ředitele soutěže Petra Jiráska lkvp@lkvp.cz

Propozice: propozice_hop_2018.pdf

 


 

 


Letošní ročník se uskuteční jako vzpomínka na našeho kamaráda, vlekaře a velkého člověka Tomáše Tučka, který si s námi už pivo při HOP nedá a se svojí Sambou nás vlekat nepřiletí. Tome budeš ve vzpomínkách nadále s námi.

,,SAMBA 33 Z VYSOKOVA K VÁM U KOULE, DISPOZICE" 

Už bohužel od Tomáše neuslyšíme.


HOP 2018 proběhne v termínu 11.-18.8.2018.

Změny pro letošní rok.

Přihlášky pro HOP 2018 budou včas spuštěny on-line přes webové rozhraní na této stránce. Pokud bude přihlášen nevhodný kluzák a počet přihlášek překročí limit 30. závodních kluzáků, bude závodník upozorněn e-mailem o této skutečnosti.

Tato soutěž nebude zařazena do IGC Rankingu pro zvýšení koeficientu soutěže dle Soutěžního řádu AeČR.

DŮLEŽITÉ: Pohár Petra Fialy není volně otevřen. Soutěž je uzavřena! Komu nebyla předem potvrzena na PPF účast, prosíme nechť nezkouší do Poháru vstoupit, je to zbytečná komunikace. Kapacita letiště je předem plně naplněna. Prosím, neberte to osobně, vážně to nejde. Děkujeme za pochopení. 

 

TOPlist